Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!

Theta Healing je metóda, ktorá pomáha identifikovať emočné vzorce a bloky. Negatívne presvedčenia uložené v podvedomí nám bránia dosiahnuť náš potenciál.Po Katke (advanced) som napokon štúdium terapeutickej techniky Theta Healing u Andrejky Anthony absolvoval aj ja (basic). Čo je a ako funguje terapia Theta Healing?

Ako funguje Theta Healing?

Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!Pri uvedení človeka do Theta hladiny (4–7Hz) sa dosahuje stav, kedy sa výrazne znižuje responzívnosť mozgu na vonkajšie podnety a k slovu sa dostáva podvedomie.

Do tohto stavu uvádza klienta inštruktor/liečiteľ/praktikant (použite slovo ktoré je pre vás najprijateľnejšie), ktorý postupne pomáha nájsť klientovi presvedčenia v podvedomí, ktoré mu bránia rozvinúť potenciál, odstrániť bloky… nájsť dôvody, prečo v určitých situáciách reaguje stále rovnako…

Postupným kladením otázok a pátraním po skutočných príčinách (tzv. diggingom) sa dostávame až k naozajstnému prapôvodu problému, čo býva často veľmi emotívna časť celého terapeutického sedenia. Následne zmenou presvedčení sa tieto bloky odstraňujú.

Presvedčenia a bloky majú pôvod vo viacerých úrovniach

Presvedčenia rozdeľujeme pri Theta Healingu do 4 úrovní:
– základná (získaná v prvých rokoch nášho života)
– genetická (zdedená po predkoch)
– historická (z predchádzajúcich životov)
– úroveň duše (no čo asi to môže byť? 🙂

Vo všetkých týchto rovinách preto počas terapie prebieha pátranie a odstraňovanie starých presvedčení.

Terapeutickú metódu Theta Healing už čoskoro zaraďujeme medzi naše služby a bude k dispozícii nielen v našom masážnom salóne v hoteli Junior v Bratislave ale aj pri službe Masáž doma. Viac informácií o metóde nájdete na www.thetahealing.com alebo na FB profile facebook.com/ThetaHealingByVianna

Chceli by ste vedieť o tejto metóde viac? Terapiu ponúkame v našom masážnom salóne! 

Kontaktujte nás!

Ďakujem skvelej inštruktorke Andrejke a Renátke, ktorá pomáhala, za kopec nových vedomostí!Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!

Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!

Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!

Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!

Ako zmeniť negatívne presvedčenia? Skúste Theta Healing!