Zuna Vesan Kozánková Shiatsu

Od októbra máte možnosť v našom masážnom salóne v Bratislave Ružinove absolvovať konzultácie, masáže a terapie so skvelou odborníčkou Zunou Vesan Kozánkovou. Zuna bude k dispozícii každý utorok počas celého dňa.

Kto je Zuna Vesan Kozánková

Zuna Vesan Kozánková pôsobí v oblasti Shiatsu masáží od roku 2002. Shiatsu študovala v škole Shiatsu Ki v Českej republike. V roku 2014 úspešne ukončila 6 ročné štúdium akupunktúry v Prahe. Študuje a venuje sa taoizmu. Má vlastnú shiatsu prax v Orlických horách (CZ), kde žije a v Salzburgu (A) a vlastnú ŠKOLU SHIATSU.

Vo svojej shiatsu praxi denne prichádza do kontaktu s ľuďmi, ktorí prichádzajú s bolestivými chrbticami, kĺbmi, tráviacimi či ženskými problémami, ktorých trápi únava, stres… Shiatsu od nej vyhľadávajú aj budúce, či čerstvé mamičky, ľudia v rekonvalescencii po namáhavých liečbach alebo ľudia, ktorí chcú kvalitne zrelaxovať. Podľa potreby prepája shiatsu s moxovaním, baňkovaním, či reflexnou masážou chodidla, reiki, jej ošetrenia sú doprevádzané aj radami ohľadne stravovania.

Pôsobí ako pedagogička tanca, anatómie a shiatsu v rakúskej tanečnej škole SEAD v rakúskom Salzburgu, v Northern School of Contemporary Dance v britskom Leeds, či na škole Bewegungs Art v nemeckom Freiburgu. Od roku 2008 vyučuje shiatsu v masérskej škole v Piešťanoch.

Objednávky na Shiatsu masáž od Zuny IBA priamo u Zuny mailom na zuna@shiatsu-terapie.sk alebo telefonicky na 0915 052 833

Pre prípade že o japonskej tlakovej masáži Shiatsu potrebujete ďalšie informácie, odporúčame vám prečítať si náš článok o harmonizácii pomocou masážnej terapie Shiatsu.

Viac o Zune nájdete na jej webovej stránke http://www.shiatsu-terapie.sk/

Jarný refresh so Zunou Vesa Kozánkovou a shiatsu masážou

Shiatsu masáž a ďalšie kombinácie

Terapie ktoré je možné u Zuny v našom masážnom salóne v Bratislave absolvovať /prosím prineste si so sebou pohodlné oblečenie, masáž sa vykonáva v oblečení/:

SHIATSU

– 60, 90 alebo 120 minút

v prípade potreby:

SHIATSU A MOXOVANIE – 90 alebo 120 minút

SHIATSU A BAŇKOVANIE – 90 alebo 120 minút

SHIATSU A REIKI – 60, 90 alebo 120 minút

SHIATSU A AKUPUNKTÚRA – 60, 90 alebo 120 minút

+ diagnostika a poradenstvo

Ceny pre tieto masáže sú nasledovné:

60 min – 45€
90 min – 60€
120 min – 75€

Časť textu a fotky sú prebraté zo Zuninej stránky http://www.shiatsu-terapie.sk/