Workshop energia tela

Každý človek túži po vnútornom šťastí, úspechu v práci, rozvinutí vlastných schopností. Niekomu to ide ľahšie a niekomu ťažšie. Ako neprešlapovať na jednom mieste?

Predpokladám, že to tiež poznáte… alebo si aspoň spomeniete na chvíle, kedy to tak mohlo byť. Opakovane sa vraciate na rovnaké miesto, robíte rovnaké chyby alebo si neviete vysvetliť, prečo sa správate stále rovnako, aj keď sa vždy popálite. A míňate pri tom veľmi veľa energie, ktorá potom chýba inde.

Cesta, cieľ a poslanie

Spôsobov, ako nájsť v živote sám seba, cestu, cieľ, poslanie, alebo nech to už nazvete akokoľvek… je veľké množstvo. Využiť sa dajú rôzne technikyregresná terapia, etikoterapia (odporúčam skvelú terapeutku Katku Leškovú z Terramedica), theta healing (ktorú ponúkame aj my v rámci služby masáž doma aj v našom masážnom salóne)…

Energia tela

Vo Svätom Jure pri Pezinku Roman Sasko vedie cyklus seminárov nazvaný Energia tela. Pri tomto programe sa opierame o čakrový energetický systém ľudského tela, resp. o jeho 7 čakrovú verziu. Každý mesiac jeden víkend zameraný na konkrétnu čakru a jej harmonizáciu.

Práve sprostredníctvom pochopenia cez čakry sa učíme uvedomiť si súvislosti a dôvody vecí, ktoré sa so železnou pravidelnosťou vracajú.

Ďalšie informácie:

Facebook profil: www.facebook.com/pages/energiatelask/400441393460174
Web: www.energiatela.sk

Ako to vyzerá na workshopoch Energia tela

Workshopy a masážne kurzy

Workshopy a masážne kurzy

Workshopy a masážne kurzy

Workshopy a masážne kurzy