Libusa Ctverakova obrazy malovane srdcom a dusou

Keď sme videli obrazy maľované z duše, nevedeli sme vybrať, ktorý vyzdobí našu stenu ako prvý. Libuša Čtveráková maľuje obrazy, ktoré budete chcieť mať doma!

Do všetkých totiž autorka vložila niečo, čo sa nedá jednoznačne zaškatuľkovať – mne sa však k tejto definícii najviac približujú “duša” a “srdce”.

Rozhodne sa ani len náhodou neradím k nejakým znalcom umenia, dokonca by som asi nevedel rozoznať ani obraz “lacného” maliara z HornejDolnej od svetoznámeho a uznávaného umelca… tieto obrazy ma však dostali na plnej čiare.

Alica v krajine zázrakov

Vidieť naživo steny útulného bytíku v Malackách ovešané Libuškynimi obrazmi je ako vojsť cez králičiu dieru do Alicinej krajiny zázrakov. Z každej strany, z každého kúta na vás dýchne kus fantázie a farieb… A vy máte chuť dýchať túto atmosféru pekne zhlboka, pretože neriešite techniku maľovania, neriešite prípadne nedokonalosti… dýchate dušu obrazu a v predstavách sa vidíte obklopený prostredím namaľovaným na obrazoch.

Vyberanie bolo ťažké… napokon sme si vybrali tento, ktorý môžete u nás v masážnom salóne vidieť a cítiť.

Libusa Ctverakova obrazy malovane srdcom a dusou

Obrazy pre masáž duše

Vždy keď sa naživo pozriete na ktorýkoľvek z obrazov od Libuše Čtverákovej, budete presvedčení, že na vás dýcha a zohrieva vás.

Presvedčte sa sami

Vybral som pre vás 10 ukážok z umenia Libuše, ďalšie ukážky môžete nájsť na jej profile:

facebook.com/pages/Libusa-Ctverakova-Farebne-svety/219920854863911

V prípade záujmu osobný profil: www.facebook.com/libusa.ctverakova

Osobne… po stretnutí s Libuškou si neviem predstaviť, aké iné poslanie v tomto živote by mohla mať.