Masáže s hudbou od Maoka

MAOK je jedným z umelcov, ktorých hudbu využívame pri masážach. Vychutnajte si dokonalé spojenie masáže pri sviečkach, čerstvého čaju, exotických vôní a hudby od Maoka.

Kto je Maok Nusein

Hudobníka, skladateľa, multiinštrumentalistu, improvizátora a speváka Martina Tesáka môžete skôr poznať pod jeho druhým menom MAOK NUSEIN. Ak by som mal jeho hudbu zaškatuľkovať, asi by sa najľahšie použil termín “spirit”, aj keď popravde neviem či je to tá najsprávnejšia krabička.

Masáže s hudbou od Maoka

Keď som po prvý krát počul jeho skladby, najprv som nejako nechcel uveriť, že taká krásna hudba, ktorá je doslova pohladením pre dušu, vzniká na Slovensku. Je to typ hudby, kde dokážete precítiť každý tón, každé slovo,… pri opakovanom počúvaní narazíte opäť na niečo, čo ste predtým v skladbe neregistrovali. V jednotlivých trackoch od Maoka nájdete, pokoj, energiu, relax… máloktorá hudba dokáže v ľudskom vnútri vytvoriť také upokojujúce… ticho a pocit slobody zároveň.

V decembri doprevádzal svojou hudbou na šiestich koncertoch meditácie Karaimi. A poviem vám… zažiť Maoka “naživo” je niečo, čo vo vás zostane na veľmi dlhý čas. Keď sa stretne na jednom mieste niekoľko stoviek rovnako naladených ľudí, vznikne tým jedinečná a neopakovateľná atmosféra.

Maok Nusein a masáže doma / v masážnom salóne (Hotel Junior, Bratislava Ružinov)

Tento týždeň k nám dorazilo zatiaľ posledné CD od Maoka Inerei. Doplnila sa tak naša zbierka jeho hudby, ktorú sme začali používať pri našich masážach. Relax, ktorý môžete zažiť pri našich masážach doma alebo v našom masážnom salóne v hoteli Junior v Bratislave Ružinove sa tak stáva ešte príjemnejším relaxom ako doteraz. Viac o albume Inerei nájdete na http://maok.net/957/.

Masáže s hudbou od Maoka

Večerné masáže pri sviečkach s hudbou od Maoka

Máme pre vás skvelý tip! Zarezervujte si niektorý z večerných termínov* na masáž v našom masážnom salóne.

Pred masážou si vychutnáte pri rozhovore čerstvo pripravený čaj a potom si užijete príjemnú masáž s použitím vysokovibračných olejov s bylinnými výťažkami od Karaimi. Vaše ďalšie zmysli budú pritom hladiť vône z vonných tyčiniek a na pozadí vám budú hrať neskutočné skladby od Maoka… a to všetko iba pri osvetlení sviečkami (preto večerný termín). Spojením všetkých týchto prvkov vzniká vynikajúca atmosféra v  ktorej sa dopraje oddych a relax celej vašej bytosti.

* večerný termín je čas, kedy je už vonku tma 🙂

Viac o masážnych olejoch KARAIMI, ktoré používame pri našich masážach nájdete v článku:

Exkluzívne masážne oleje od Karaimi v našom masážnom salóne Bratislava Ružinov

Viac o Maokovi nájdete na:

jeho facebook profile – www.facebook.com/maok.nusein/

jeho domovskej stránke – http://maok.net/

CD a MP3 si môžete objednať na:

stránkach vydavateľstva Zebra and Cloud –  http://www.zebraandcloud.com/