Masáž všetkých vašich zmyslov s podporou vonných tyčiniek

Vonné tyčinky sa používajú ako súčasť aromaterapie pri väčšine našich masáží. Pri ich použití počas masáže dochádza k väčšiemu upokojeniu mysle. Antistresové účinky patria k jedným z najčastejších dôvodov prečo sú vonné tyčinky také obľúbené.

Ako sa vonné tyčinky vyrábajú

Kedysi sa výroba vonných tyčiniek považovala za posvätné umenie. Dnes samozrejme je aj táto výroba, hlavne čo sa týka bežne dostupných vonných tyčiniek, prebieha moderným spôsobom.

Kvalitné vonné tyčinky sa pripravujú z čisto prírodných surovín. Základný materiál tvoria rozomleté sušené byliny, kvety, kôra či drevo. Tá sa s ďalšími prímesami ako sú oleje alebo med, vypracuje do pasty a nanesie na nosnú štetinu z bambusu. Výnimkou v tomto prípade sú tibetské vonné tyčinky, kde sa používa ryžový papier. Spoznáte ich hneď na prvý pohľad.

Ako sa vonné tyčinky líšia

V podstate ako takej sa bežne dostupné vonné tyčinky rozdeľujú na japonské, indické, tibetské a čínske.

Japonské vonné tyčinky vynikajú hlavne jemnosťou vôní. Indické sú výraznejšie a majú širšiu paletu vôní.Indické používame najčastejšie aj v našom masážnom salóne (Hotel Junior, Drieňová 14, Bratislava Ružinov). Zvyčajne sú všetky vonné tyčinky, ktoré používame v pri našich masážach, bežne dostupné na slovenskom trhu.

Masáž všetkých vašich zmyslov s podporou vonných tyčiniek

Kvalitná masáž pre všetky vaše zmysly

Kvalitná masáž v útulnom prostredí nášho masážneho salóna podporená relaxačnou hudbou a príjemnou vôňou vonných tyčiniek je naozaj zážitkom pre všetky vaše zmysly.

Takúto kombináciu zažívajú klienti, ktorí sa nám zveria do rúk a vyberú si čas na relax a oddych práve u nás.
A samozrejme… nezabúdame ani na ďalší váš zmysel – chuť. Súčasťou masážnej terapie je vždy čerstvo pripravený čaj. Na výber máte kvalitné značkové čaje od BonThé – zelené, čierne, biele, ovocné aj bylinkové.

Aj keď vonné tyčinky používame ako súčasť pri väčšine našich masáží, rozhodne sa nemusíte však obávať, že keď prídete na masáž, bude v miestnosti nedýchateľná atmosféra 🙂 Vonné tyčinky používame s mierou a miestnosť na masáže pravidelne vetráme.

Zažite harmóniu pri masáži u nás

Objednajte sa na masáž do nášho masážneho salóna (Hotel Junior, Drieňová 14, Bratislava Ružinov) a zažite aj vy harmóniu pre všetky vaše zmysly.