Key Pollak Žiadne stretnutie nie je náhodné

Prečo stretávame konkrétnych ľudí, za akých okolností, a ako vplývajú na našu energiu? Key Pollak v jeho knižke Žiadne stretnutie nie je náhodné odpovedá na otázky spojené s našim bežným životom.

Odrážajú vlastne nás samých a naše vnútro. Každé stretnutie, každý človek s ktorým sme kedy boli v kontakte nás má niečo naučiť a odovzdať. Rovnako je tomu aj z opačného uhla pohľadu.

Key Pollak Žiadne stretnutie nie je náhodnéV podstate knižka malého formátu aj rozsahu (cca 100 strán) predkladá rôzne uhly pohľadu na každodenné udalosti, dáva jednoduché rady ako urobiť svoj život plnším, bohatším, ako zlepšiť našu komunikáciu s ostatnými… Ak porozumieme podstate veci, stanú sa aj naše vzťahy krajšími. Pozitívne tak ovplyvňujeme samých seba aj svoje okolie.

Knihu prečítate aj vďaka jej rozsahu veľmi rýchlo, ak sa do nej zahryznete, tak budete chcieť vedieť ďalšie a ďalšie detaily. Rovnako som na tom pri jej čítaní bol aj ja.

V slovenčine vyšla  v roku 2006 a môžete ju kúpiť vo viacerých kamenných obchodoch s knihami, eshopoch či obchodoch s ezoterikou. Jej cena sa pohybuje od 3 do 4,5€, podľa obchodu.

Pridaj komentár