Jarný refresh so Zunou Vesa Kozánkovou a shiatsu masážou

Pre všetkých priaznivcov kvalitných masáží a špičkových odborníkov máme vynikajúcu správu. Týždeň pred Veľkou nocou bude v našom masážnom salóne v Bratislave Ružinove (hotel Junior, Drieňová 14) hosťovať terapeutka a pedagogička Zuna Vesan Kozánková.

Kto je Zuna Vesan Kozánková

Zuna Vesan Kozánková pôsobí v oblasti Shiatsu masáží od roku 2002. Shiatsu študovala v škole Shiatsu Ki v Českej republike. V roku 2014 úspešne ukončila 6 ročné štúdium akupunktúry v Prahe. Študuje a venuje sa taoizmu. Má vlastnú shiatsu prax v Orlických horách (CZ), kde žije a v Salzburgu (A) a vlastnú ŠKOLU SHIATSU.

Vo svojej shiatsu praxi sa okrem tanečníkov a športovcov, s ktorými denne prichádza do kontaktu, venuje aj ľuďom, ktorí prichádzajú s bolestivými chrbticami, kĺbmi, tráviacimi či ženskými problémami, ktorých trápi únava, stres… Shiatsu od nej vyhľadávajú aj budúce, či čerstvé mamičky, ľudia v rekonvalescencii po namáhavých liečbach alebo ľudia, ktorí chcú kvalitne zrelaxovať. Podľa potreby prepája shiatsu s moxovaním, baňkovaním, či reflexnou masážou chodidla, reiki, jej ošetrenia sú doprevádzané aj radami ohľadne stravovania.

Pôsobí ako pedagogička tanca, anatómie a shiatsu v rakúskej tanečnej škole SEAD v rakúskom Salzburgu, v Northern School of Contemporary Dance v britskom Leeds, či na škole Bewegungs Art v nemeckom Freiburgu. Od roku 2008 vyučuje shiatsu v masérskej škole v Piešťanoch

Viac o Zune nájdete na jej webovej stránke http://www.shiatsu-terapie.sk/

Jarný refresh so Zunou Vesa Kozánkovou a shiatsu masážou

Shiatsu masáž a ďalšie kombinácie

Terapie ktoré je možné u Zuny v našom masážnom salóne v Bratislave absolvovať /prosím prineste si so sebou pohodlné oblečenie, masáž sa vykonáva v oblečení/:

SHIATSU

– 60, 90 alebo 120 minút

v prípade potreby:

SHIATSU A MOXOVANIE – 90 alebo 120 minút

SHIATSU A BAŇKOVANIE – 90 alebo 120 minút

SHIATSU A REIKI – 60, 90 alebo 120 minút

SHIATSU A AKUPUNKTÚRA – 60, 90 alebo 120 minút

+ diagnostika a poradenstvo

Ceny pre tieto masáže sú nasledovné:

60 min – 30€
90 min – 40€
120 min – 50€

Termíny hosťovania Zuny v našom masážnom salóne:

– pondelok 21.3.2016
– streda 23.3.2016
– piatok 25.3.2016

Jarný refresh so Zunou Vesa Kozánkovou a shiatsu masážou

Objednávky na Shiatsu masáž od Zuny:

– IBA priamo u Zuny mailom na zuna@shiatsu-terapie.sk alebo telefonicky na 00420776179330, počet termínov je obmedzený, vzhľadom na očakávaný vysoký záujem odporúčame čo najskoršiu rezerváciu termínu.

Pre prípade že o japonskej tlakovej masáži Shiatsu potrebujete ďalšie informácie, odporúčame vám prečítať si náš článok o harmonizácii pomocou masážnej terapie Shiatsu.

Časť textu a fotky sú prebraté zo Zuninej stránky http://www.shiatsu-terapie.sk/