Deň zdravia v Danone aj s výbornými masážami

Spoločnosť DANONE organizovala pre zamestnancov Deň zdravia a keďže masáže k zdraviu patria, zúčastnili sme sa tohto dňa v bratislavskom Apollo Business Centre. A bolo skvele!18. novembra som zamieril do Apollo Biznis centra aj s kompletnou masážnou výbavou na pripravovaný Deň zdravia, ktorý pre svojich ľudí pripravila spoločnosť DANONE. Jednu z kancelárií sme spoločne premenili na dočasný masážny salón, ktorého atmosféru obohacovali vône z aromalampy či horiace sviečky.

18. novembra som zamieril do Apollo Biznis centra aj s kompletnou masážnou výbavou na pripravovaný Deň zdravia, ktorý pre svojich ľudí pripravila spoločnosť DANONE. Jednu z kancelárií sme spoločne premenili na dočasný masážny salón, ktorého atmosféru obohacovali vône z aromalampy či horiace sviečky.

Deň zdravia v Danone aj s výbornými masážami

Aj keď sme začínali už pred 10 hodinou ráno, o záujemcov rozhodne nebola núdza a skončili sme akurát tak včas na večeru. Pre každého boli pripravené exkluzívne oleje od Karaimi a postup pri masáži na uvoľnenie krku, šije, medzilopatkového priestoru a celého chrbta… čo sú partie tela najčastejšie postihnuté strnulosťou pri celodennej práci za počítačom.

DANONE ďalej pripravilo pre každého zároveň aj občerstvenie, takže sme spoločnými silami pripravili maximálny komfort, aký bolo možné v bežných kancelárskych priestoroch pripraviť.

Celá akcia bola v DANONE dobre odkomunikovaná, pripravená a preto aj výsledok potešil všetkých. Úsmev na tvárach plne spokojných zamestnancov po masáži hovoril za všetko. Takýto deň si určite radi zopakujeme!

Ako hodnotí našu masáž samotná firma DANONE?

Beata Blažová, supervisor, DANONE: Jedným slovom perfektné! Nie v pohodlí domova, ani v salóne, ale na pracovisku. Neverila som, že takáto atmosféra sa dá vyčariť v šedivej kancelárii. Od prvého momentu pri dohadovaní masáže pre 10 ľudí som pocítila, že jednám s profesionálom. Maximálna ústretovosť, vytvorenie príjemnej atmosféry, ku ktorej patrí hudba, vôňa, olej, individuálny a citlivý prístup ku každému. O samotnej masáži môžem hovoriť len v superlatívoch. Všetci zúčastnení boli nadšení a nadmieru spokojní. Určite si tento deň znova zopakujeme.

Deň zdravia v Danone aj s výbornými masážami