Masáž domov – poskytovanie služby 

Vážení klienti, od 1. januára 2018 službu masáže domov neposkytujeme. Výnimkou sú klienti ktorí už majú vopred objednané termíny alebo vlastnia darčekové poukážky.

K dispozícii sme už iba v našich rozšírených priestorov pre masáže v hoteli Junior na Drieňovej ulici 14 v Bratislave.

Masáž domov

Služba MASÁŽ DOMA je plnohodnotná masáž v pohodlí vášho domova. Je určená pre všetkých klientov, ktorým okolnosti nedovoľujú navštíviť masážny salón. Masáž doma je ideálna voľba pokiaľ chcete zažiť relax v podobe masáže bez nutnosti cestovania.

Masáž doma / masáž domov je plnohodnotná služba, vykonáva ju masér, ktorý zabezpečuje všetko potrebné – masážny stôl, aromatické sviečky, relaxačnú hudbu.

Zo strany klienta je potrebné zabezpečiť priestor na rozloženie masážneho stola a pohyb okolo neho. Masážny stôl má rozmer cca 200x70cm. Podľa dohodnutej masáže /napr. iba chrbát+šija, alebo celotelová masáž…/ sa masér potrebuje pohybovať okolo stola z viacerých strán.

Ideálne je, pokiaľ si klient dokáže zabezpečiť také prostredie, ktoré svojim charakterom bude pre masáž čo najmenej rušivé, bude sa v ňom cítiť pohodlne, bezpečne a uvoľnene. Práve vhodné prostredie je tým, čo môže navodiť pozitívny pocit a relax.

Doprava ku klientovi v rámci Bratislavy je bezplatná. Cena dopravy pre službu masáž domov mimo Bratislavy je 0.3€/km.

Ako prebieha masáž doma

Masér príde na stanovenú lokalitu v dohodnutom čase. Po konzultácii detailov navrhne najvhodnejší postup, prezlečie sa, pripraví masérsky stôl, aromatické sviečky a relaxačnú hudbu. Najčastejšie postup prebieha v týchto krokoch:

  • uvoľnovanie bez použitia oleja v sede + uvoľňovanie v ľahu
  • masáž s olejom v ľahu a následne masáž s olejom v sede

Po ukončení masáže masér zbalí masérsky stôl, prebehne vyúčtovanie a odchádza. Vám zostáva už iba príjemne relaxovať počas zvyšku dňa (ak je to možné).

Metódy a postup bude špecifikovaný po konzultácii s klientom tak, aby bol pre klienta masáže nielen príjemný ale zároveň efektívny. V prípade potreby je nutné masáž absolvovať niekoľko krát, to platí hlavne vo veľmi bolestivých prípadoch.

Objednať sa na masáž

Zarezervujte si svoj termín na masáž jednoducho.Pred odoslaním zaškrtnie políčko antispamovej ochrany.