Masáž domov – poskytovanie služby 

Vážení klienti, od 1. januára 2018 službu masáže domov neposkytujeme. Výnimkou sú klienti ktorí už majú vopred objednané termíny alebo vlastnia darčekové poukážky.

K dispozícii sme už iba v našich rozšírených priestorov pre masáže v hoteli Junior na Drieňovej ulici 14 v Bratislave.

Masáž domov

Služba MASÁŽ DOMA je plnohodnotná masáž v pohodlí vášho domova. Je určená pre všetkých klientov, ktorým okolnosti nedovoľujú navštíviť masážny salón. Masáž doma je ideálna voľba pokiaľ chcete zažiť relax v podobe masáže bez nutnosti cestovania.

Masáž doma / masáž domov je plnohodnotná služba, vykonáva ju masér, ktorý zabezpečuje všetko potrebné – masážny stôl, aromatické sviečky, relaxačnú hudbu.

Zo strany klienta je potrebné zabezpečiť priestor na rozloženie masážneho stola a pohyb okolo neho. Masážny stôl má rozmer cca 200x70cm. Podľa dohodnutej masáže /napr. iba chrbát+šija, alebo celotelová masáž…/ sa masér potrebuje pohybovať okolo stola z viacerých strán.

Ideálne je, pokiaľ si klient dokáže zabezpečiť také prostredie, ktoré svojim charakterom bude pre masáž čo najmenej rušivé, bude sa v ňom cítiť pohodlne, bezpečne a uvoľnene. Práve vhodné prostredie je tým, čo môže navodiť pozitívny pocit a relax.

Doprava ku klientovi v rámci Bratislavy je bezplatná. Cena dopravy pre službu masáž domov mimo Bratislavy je 0.3€/km.

Ako prebieha masáž doma

Masér príde na stanovenú lokalitu v dohodnutom čase. Po konzultácii detailov navrhne najvhodnejší postup, prezlečie sa, pripraví masérsky stôl, aromatické sviečky a relaxačnú hudbu. Najčastejšie postup prebieha v týchto krokoch:

  • uvoľnovanie bez použitia oleja v sede + uvoľňovanie v ľahu
  • masáž s olejom v ľahu a následne masáž s olejom v sede

Po ukončení masáže masér zbalí masérsky stôl, prebehne vyúčtovanie a odchádza. Vám zostáva už iba príjemne relaxovať počas zvyšku dňa (ak je to možné).

Metódy a postup bude špecifikovaný po konzultácii s klientom tak, aby bol pre klienta masáže nielen príjemný ale zároveň efektívny. V prípade potreby je nutné masáž absolvovať niekoľko krát, to platí hlavne vo veľmi bolestivých prípadoch.

Objednať sa na masáž

    Zarezervujte si svoj termín na masáž jednoducho.


    Viac o zbere a spracovaní osobných údajov.